Kontakty
facebook

Magazín

V pondělí 15.dubna 2024 otevřeno z technických důvodů do 12.00 hodin!!!

V pondělí 15.dubna 2024 otevřeno z technických důvodů do 12.00 hodin!!!
12.04.2024 / Tiskárna-Vosáhlo

Přesahy a ořezové značky v programu Canva - díl 5.

Canva je velmi oblíbeným online editorem se spoustou předpřipravených šablon, má uživatelsky velmi přátelské prostředí, které ovládne opravdu každý. V tomto 5. díle našeho povídání o tvorbě přesahů a ořezových značek se podíváme jak z něj vyexportovat tiskové PDF. Stejně jako ovládání tohoto editoru, je to velmi jednoduché. Screeny pochází z české verze rok 2023.
13.04.2023 / Tiskárna-Vosáhlo

U nás můžete platit platební kartou

Oznamujeme, že jsme zavedli možnost platit zakázky platební kartou. Podporovány jsou nejběžnější typy platebních karet (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, JCB, UP, Diners, Discover, American Express).
01.03.2022

Jak na to: Online objednání novoročenky.

Tento článek pojednává o tom, jak přes náš formulář jednoduše objednat novoročenky a co a jak se potom děje.
07.10.2021 / Tiskárna-Vosáhlo

Přesahy a ořezové značky v programu Adobe Photoshop - díl 3.

Přesahy (spady) a ořezové značky (křížky) v Adobe Photoshopu - poměrně často skloňované téma mezi laickou veřejností. Jak na ně? To si ukážeme v tomto dílu našeho seriálu o tvorbě správných tiskových dat.  
27.02.2020 / Tiskárna-Vosáhlo

Přesahy a ořezové značky v programu Adobe InDesign - díl 4.

Ve čtvrtém dílu našeho povídání o tvorbě přesahů a ořezových značek se zaměříme na profesionální program Adobe Indesign. Ten je určený hlavně pro zlom, tedy vytváření knih, brožur či časopisů. Spousta lidí v něm však běžně vytváří i letáky, vizitky a další tiskoviny. Jde o program profesionální a tak díl bude poměrně krátký, protože ořezky a přesahy se v Indesignu vytvářejí velmi jednoduše. Screeny pochází z české verze Adobe Indesign CC 2017.
19.03.2018 / Tiskárna-Vosáhlo

Jak správně doostřit fotografie

 Mysleli jste, že doostřit je nutné pouze špatné fotografie?
20.02.2017

Přesahy a ořezové značky v programu CorelDraw - díl 2.

V tomto dílu seriálu o nastavení přesahů a ořezových značek se podíváme na export z populárního programu CorelDraw. Předesíláme, že v tomto seriálu se nebudeme zabývat správnou přípravou dat v jednotlivých programech, ale spíše jednoduchou ukázkou pro začátečníky, jak se dají vyexportovat data s přesahy a křížky. Tedy nic pro profesionály,  profesionál by měl korektní data připravovat například přes Adobe Distiler.
02.02.2017 / Tiskárna-Vosáhlo

Nezničitelné vizitky

Taky se Vám stalo, že při vyhledávání vizitek v peněžence vytáhnete jen svazek odrbaných a zvlhlých papírů?
04.01.2017 / Tiskárna-Vosáhlo

Přesahy a ořezové značky (spad a křížky) - díl 1.

Seriál o tom proč a jak nastavit přesahy a ořezové značky, které po vás každá tiskárna bude požadovat, pokud si budete připravovat data pro tisk sami. A v dalších dílech si také ukážeme, jak se takové přesahy a ořezky nastavují v jednotlivých programech.  
02.01.2017 / Tiskárna-Vosáhlo
1