Kontakty
facebook

Jak na to: Online objednání novoročenky.

07.10.2021

Tento článek pojednává o tom, jak přes náš formulář jednoduše objednat novoročenky a co a jak se potom děje.

Stále přemýšlíme, jak našim zákazníkům co nejvíce ulehčit zadávání novoročenek. Staré katalogy a stále se opakující vzory, které se nedají nijak řádně editovat začaly být nudné a zastaralé. Chvíli jsme experimentovali a měli připravený i on-line editor, ale nakonec jsme si řekli, že nejlepší bude poskytnout zákazníkovi profesionální službu, tedy to co si myslíme, že umíme. Vy si prostě jen nadiktujete co chcete a my to pro Vás uděláme - nebudeme si zjednodušovat práci a grafiku přehazovat skrze editor na zákazníka.

Abychom Vám co nejvíce ulehčili práci, šli jsme cestou katalogu a formulářů, kde si jednoduše nadiktujete co a jak by mělo vypadat. My Vám zašleme korekturu, se kterou můžeme dál pracovat. Chcete jiný podklad, jiné písmo, chcete místo kartičky skládačku? Máte vlastní vzor, fotografii novoročenky a chcete, aby tak vypadala i ta Vaše? Není problém.

Pokud máte vlastní data, stačí je jen zaslat a my zakázku naceníme a pokud si cenu schválíte, tak i vytiskneme. K zaslání vlastního novoročního přání můžete použít formulář.

Novoroční přání nemusíte zadávat pouze přes formulář, využít můžete třeba náš mail, nebo některou z datových úschoven. Vše leze běžně vyřešit online, včetně fyzického náhledu na papír, který Vám můžeme zaslat třeba v obálce poštou. A pokud se chcete stavit u nás osobně a domluvit se na místě, rádi Vás také uvidíme.


Pojďme se teď v obrázcích podívat jak vyplnit formulář a co a jak se potom děje, abyste viděli, jak je to jednoduché, a že to vlastně není žádná záhada:

Nejprve přejdete do našeho katalogu novoročenek, kliknutím v menu Tiskoviny a Novoročenky si vyberete grafiku oznámení.

Image 0


Kliknutím na obrázek si můžete prohlédnout detailněji jeho podobu a několik jeho základních návrhů, které můžeme dále podle Vašich pokynů upravovat!

Image 1


V dolní záložce „Cena“ je ceník za určitý počet kusů - cenu Vám potvrdíme později v mailu (může se změnit podle např. množství úprav, objednaných obálek apod.).

Image 3


Nyní stačí kliknout na tlačítko „Nezávazná objednávka“, které otevře formulář, a ten Vás jednoduše provede zadáním novoročenky.

Image 4


Pokud chcete z formuláře odejít, stačí kliknout na tlačítko Zavřít formulář.

Image 5


A nyní stačí jen vyplnit několik základních položek, začíná se výběrem textu novoročního přání. Do okénka můžete vepsat vlastní text, nebo kliknutím na výběr textu si vybrat text z nabídky. Takže klikneme na výběr textu.

Image 6


...a vybereme text, který se nám nejvíce líbí.

Image 7


Text se umístí do okénka a Vy ho můžete dále upravovat dle libosti.

Image 8


Další položkou je písmo. Kliknutím se otevře výběr písma - lze ponechat původní písmo, nebo vybrat to, které se nám nejvíce líbí. Nebojte, vše uvidíte vcelku při elektronické korektuře a písmo můžete klidně dále měnit...

Image 9


...kliknutím vyberete font písma.

Image 10


Klikem do políčka barva textu, můžete vybrat přibližnou barvu textu, pokud pole nevyplníte nic se neděje použijeme nejbližší vhodnou barvu pro oznámení. Opět lze kdykoliv měnit při korektuře. Po vybrání barvy ze vzorníku zavřeme okno křížkem v pravé horní části nebo kliknutím mimo vzorník.

Image 11


Pokožka logo nám k objednávce přiloží Vaše logo, nebo můžete připojit jakýkoliv jiný soubor, třeba podpis apod.

Image 12


Nyní již zadáme předpokládaný počet kusů...

Image 13


...a případně doplníme nějakou poznámku či dotaz pro nás, třeba upravit oznámení jako skládačku, objednat obálky, nebo ve stejném stylu upravit samolepky na víno apod. Prostě cokoliv co nám chcete sdělit.

Image 14


Poslední položkou je pak kontakt, tedy telefonní číslo a hlavně mail, na který Vám zašleme korekturu novoročenky. Data o Vás nikde dlouhodobě neuchováváme, údaje slouží pouze jako kontakt k dané zakázce a po jejím zhotovení je smažeme.

Image 15


Pokud jste z daleka, ale i z blízka a nechcete k nám chodit, rozklikněte ještě položku "Způsob dodání" a vyplňte dodací adresu. Zakázku Vám zašleme dopravcem.

Image 16

Po vyplnění a odeslání formuláře grafik připraví korekturu a Vy se s ním můžete dohodnou na dalších úpravách novoročenky. Snažíme se, aby pro nás zákazník nebyl jen číslo na papíru, takže ke každému přistupujeme individuálně.

Teprve ve chvíli, kdy schválíte grafiku, cenu a dáte pokyn k tisku - novoročenky vyrobíme.