Kontakty
facebook

Letáky

  • Potřebuje vytisknout kvalitní letáky za příznivou cenu?
  • Potřebujete letáky rychle a nemáte čas čekat?
  • Chcete letáky i v malém nákladu?

Pokud ano, jste na správném místě. Běžný termín zhotovení je 2 až 3 pracovní dny. Nabízíme Vám také po domluvě možnost vytištění letáků expresně i do 24 hodin. Vše záleží na vašich požadavcích. Pro přehlednost jsme pro Vás připravili dvě kategorie letáků, standardní nebo ekonomické letáky  - po rozkliknutí tlačítka se dozvíte více. 

Ekonomické letáky

Pokud je ve vašem zájmu především nízká cena, i když částečně na úkor přesné barevnosti a zvýšeného kontrastu tisku, tak vám doporučíme metodu digitálního inkoustového tisku. Tato technologie je perfektní především pro jednoduché letáky s převahou textového obsahu, bez velkých sytých plnobarevných ploch, tištěných na matný (savý) papír.

Standardní letáky

Jestliže jsou vaše požadavky na tiskové provedení a kvalitu vyšší, tak vhodnější tiskovou technologií pro vás bude klasický laserový tisk, který vyniká fotografickou kvalitou tisku a vysokou sytostí i podáním barev. Cenově je však o něco dražší.

Pokud nevíte, rádi vám doporučíme pro Vás nejvýhodnější kategorii - dle charakteru zakázky a podoby tiskových dat, nebo uděláme nátisk letáku na papír.

Na leták lze dále provést např. číslování, tisk kódů, perforovat ho (násek) nebo falcovat (přehýbat) atd.

Běžné rozměry tisku letáků jsou A6, A5, A4, ale vytiskneme samozřejmě leták přesně podle Vašich požadavků na rozměr.

Máte-li leták hotový, stačí nám ho zaslat ve formátu PDF - kdo umí připojí přesahy a křížky. V případě jiných formátů nás kontaktujte, poradíme Vám s převodem nebo se domluvíme na jiném formátu. Více informací o přípravě dat naleznete v článku „Přesahy a ořezové značky“, kde Vám detailně poradíme, jak nejlépe připravit leták do tisku.

Pokud grafická data nemáte a potřebujete vytvořit vlastní návrh, rádi Vám ho zpracujeme.

více informací
Řazení
Zobrazit

Leták A4 barevný (ekonomický)

Detail

Leták A4 barevný (standard)

Detail

Leták A5 barevný (ekonomický)

Detail

Leták A5 barevný (standard)

Detail

Leták A6 barevný (ekonomický)

Detail

Leták A6 barevný (standard)

Detail
1
1