Kontakty
facebook

Kalendáře

Do konce roku 2020 již máme bohužel vyčerpanou kapacitu pro výrobu kalendářů!

  • Chcete dát dárek svým zaměstnancům, nebo poděkovat svým zákazníkům?
  • Chcete potěšit své blízké osobitým dárkem?
  • Nevíte, co dát babičce či strýčkovi k Vánocům?

Pokud, ano, jste na správném místě. Nechte si zhotovit krásné, elegantní a praktické kalendáře z Vašich fotografií za skvělou cenu! Nemáte vlastní grafiku? Nevadí, dole si vyberte šablonu, připravte si fotografie a zbytek nechte na nás, připravíme kalendář přesně podle Vašeho gusta. Nemusíte ovládat žádné editory, kalendář připravíme profesinálně u nás! Zhotovíme Vám kalendáře od 1 ks.

Jak probíhá výroba? Pro Vás zcela bez práce, zašlete nám fotografie (můžete použít připravený formulář) a my Vám připravíme návrh s náhledem. Na kalendář můžete zasílat jakékoliv odpovídající fotografie z fotoaparátu nebo i telefonu, fotografie upravíme tak, aby kalendář vypadal co nejlépe.

Po vytištění si můžete kalendáře vyzvednout u nás na firmě nebo Vám je zašleme poštou. Běžný termín zhotovení kalendáře je i s korekturou dle kapacit asi 7-10 dní, ale vždy záleží na dohodě, termín se dá samozřejmě po dohodě zkrátit.

Máte firmu a chcete na kalendář umístit Vaše logo nebo internetové stránky? Logo naši grafici zakomponují přímo do grafiky k fotografii či kalendáriu.

K dispozici jsou vlastně dvě základní šablony nástěnných měsíčních kalendářů - základní má zhora a zdola pruh a uprostřed fotografii, fotografický má fotografii v celém formátu a dole v přechodu kalendárium. Tyto kalendáře máme připravené k jednoduchému dosazení fotografií, které v základní úpravě stojí pár korun. Na Vaše přání samozřejmě zhotovíme jakoukoli grafiku kalendáře.

více informací
Řazení
Zobrazit

Mám vlastní grafiku kalendáře

Detail

Nástěnný měsíční na šířku (základní)

Detail

Nástěnný měsíční na výšku (základní)

Detail

Nástěnný měsíční na šířku (celoformátový)

Detail

Nástěnný měsíční na výšku (celoformátový)

Detail
1
1