Kontakty
facebook

Nezničitelné vizitky

04.01.2017

Taky se Vám stalo, že při vyhledávání vizitek v peněžence vytáhnete jen svazek odrbaných a zvlhlých papírů?

A nechcete, aby takto skončila i Vaše vizitka, v kapse Vašeho obchodního partnera? Jsou v takovémto stavu i vizitky, které nosíte při sobě a ty se pak bojíte někomu předat, protože Vás špatně reprezentují?

Řešení je poměrně jednoduché, díky zavádění moderních technologií Vám jednoduše vyrobíme plastovou vizitku, tedy vizitku vytištěnou na plastový papír. Jde o speciální papír, který je i po potisku odolný nejen fyzickému namáhání, ale i vlhku či těkavým látkám a přitom se potiskuje stejně dobře jako papír.

Image 1

Občas nám někdo tvrdí, že řešením je laminovaná vizitka, ale ze zkušenosti víme, že i ta má velmi špatnou trvanlivost. Uvědomte si, že laminace sice částečně chrání kresbu na vizitce, to ano, ale papír pod ní trpí stejně. Papír totiž není chráněný z boku, takže vlhkost se do něj dostane stejně tak - a po určité době v peněžence se díky této vlhkosti začne ochranná fólie sloupávat a bohužel z vizitky s laminací se stává stejně odrbaný kus, jako její nelaminovaná kolegyně. Prováděli jsme několik testování, od ponoření plastové vizitky na několik dní v kyselé dešťové vodě, přes vystavení delšímu působení slunečního světla a vizitka prošla testem úspěšně.

Spadne Vám vizitka do bláta? Nevadí, stačí jen otřít a je jako nová a to i v případě, že ji třeba zašlápnete či Vám ji rovnou přejede auto. A navrch nedá se jen tak roztrhnout. Samozřejmě každý výrobek má své limity, ale oproti papírovým předlohám se jedná o téměř nezničitelnou záležitost.

Image 2

Objednat si u nás můžete tisk přímo z Vašich dat, nebo Vám připravíme grafický návrh.

Tip: Plastovou vizitku doporučujeme kombinovat třeba s objednávkou klasických papírových vizitek. Papírové vizitky použijete třeba při náhodném kontaktu,  nebo jako malé letáčky na rozdávání, ta nezničitelná plastová vydrží v kapse Vašeho obchodního partnera opravdu dlouho.

Image 3

I vizitka z našeho malého fotopříběhu skončila dobře, poté co se s ní Fredy pomazlil a přestala ho zajímat, stačilo ji jen otřít a nechat na mrazu trochu osušit.