Kontakty
facebook

Plakáty

  • Potřebuje vytisknout kvalitní plakáty za příznivou cenu?
  • Potřebujete plakáty rychle a nemáte čas čekat?
  • Chcete plakáty rychle a levně v malém i velkém nákladu?

Běžný termín zhotovení plakátu je 2 až 3 pracovní dny. Nabízíme také expresní tisk do 24 hodin, v případě volných kapacit jsme schopni plakát zhotovit i za pár hodin, takže vlastně téměř na počkání.

Plakát se skvěle osvědčuje jako nosič sdělení informace. Lze ho umístit ve výloze, na vývěsce, na plakátovací ploše. Nejběžněji plakáty propagují koncert, divadlo, sportovní zápas, festival a jiné kulturní a sportovní akce. V neposlední řadě slouží také jako jeden z nosičů reklamy pro firmy jako jedna z cest prezentace jejích výrobků či služeb. Již dlouhá léta zajišťujeme tisk plakátů na kulturní a sportovní akce a vlastně nejen ty. Nejste-li místní, plakát Vám samozřejmě zašleme poštou. Stačí poslat data a za chvíli máte plakáty doma.

Plakáty do formátu SRA3 (320x450) tiskneme laserovou technologií na speciální plakátový papír gramáže 100g/m2. Velké plakáty A2 a A1 tiskneme kvalitní inkoustovou technologií Epson na prémiový plakátový papír 120g/m2.

Máte-li návrh hotový stačí nám ho zaslat ve formátu PDF - kdo umí připojí přesahy a křížky. Nezapomeňte, ale počítat s místem na kraji plakátu, které vám ořízneme (asi 3 mm z každé strany). Více informací o přípravě dat naleznete v článku „Přesahy a ořezové značky“, kde Vám detailně poradíme, jak nejlépe připravit plakát do tisku.

Pokud data nemáte a potřebujete vytvořit návrh, rádi Vám ho dle požadavku profesionálně připravíme a odešleme ke kontrole.

Jestliže Vaše plakáty mají nestandardní rozměr budou pro vás důležité následující údaje: šířka plakátu maximálně 610 mm (šířka role papíru), ale délka plakátu může být až 10 m.

Máte-li speciální požadavek na papír nabídneme Vám i další typy papírů.

více informací
Řazení
Zobrazit

Plakát A1 / ať jste vidět

Detail

Plakát A1 EKO / ještě výhodnější

Detail

Plakát A2 / klasika na výlep

Detail

Plakát SRA3 a A3 / král kategorie cena-výkon

Detail

Fotoplakát A2 / obrázky na každou zeď

Detail

Fotoplakát A1 / malujte své velké obrazy

Detail
1
1