Kontakty
facebook

Plakáty

  • Potřebuje vytisknout kvalitní plakáty za příznivou cenu?
  • Potřebujete plakáty rychle a nemáte čas čekat?
  • Chcete plakáty rychle a levně v malém i velkém nákladu?

Běžný termín zhotovení plakátu je 2 až 3 pracovní dny. Nabízíme také expresní tisk do 24 hodin, v případě volných kapacit jsme schopni plakát zhotovit i za pár hodin, takže vlastně téměř na počkání.

Plakát se skvěle osvědčuje jako nosič sdělení informace. Lze ho umístit ve výloze, na vývěsce, na plakátovací ploše. Nejběžněji plakáty propagují koncert, divadlo, sportovní zápas, festival a jiné kulturní a sportovní akce. V neposlední řadě slouží také jako jeden z nosičů reklamy pro firmy jako jedna z cest prezentace jejích výrobků či služeb. Již dlouhá léta zajišťujeme tisk plakátů na kulturní a sportovní akce a vlastně nejen ty. Nejste-li místní, plakát Vám samozřejmě zašleme poštou. Stačí poslat data a za chvíli máte plakáty doma.

Máte-li návrh hotový stačí nám ho zaslat ve formátu PDF - kdo umí připojí přesahy a křížky. Nezapomeňte, ale počítat s místem na kraji plakátu, které vám ořízneme (asi 3 mm z každé strany). Více informací o přípravě dat naleznete v článku „Přesahy a ořezové značky“, kde popisujeme, jak nejlépe připravit plakát do tisku. Pokud si nevíte rady, určitě se na nás obraťte třeba mailem, rádi Vám poradíme jak data připravit.

Pokud data nemáte a potřebujete vytvořit návrh, rádi Vám ho dle požadavku profesionálně připravíme a odešleme ke kontrole.

Jestliže Vaše plakáty mají nestandardní rozměr budou pro vás důležité následující údaje: šířka plakátu maximálně 914 mm (šířka role papíru), ale délka plakátu může být až 10 m.

Potřebujete-li pevnější plakátovací papír i ten máme na skladě - běžně 180g/m2

více informací
Řazení
Zobrazit

Plakát A0 / obří plakát

Detail

Plakát A1 / ať jste vidět

Detail

Plakát A2 / klasika na výlep

Detail

Fotoplakát A2 / obrázky na každou zeď

Detail

Fotoplakát A1 / malujte své velké obrazy

Detail
1
1