Kontakty
facebook

Kultura

Maturitní ples Lepařova gymnázia 2017

V tomto roce jsme sponzorovali Maturitní ples Lepařova Gymnázia v Jičíně. Jsme rádi, že jsme pomohli studentům s propagací této důležité společenské události. Veškeré tiskoviny sloužící k propagaci plesu jsme proto zhotovili zdarma. Maturitní ples je důležitou událostí v životě člověka, nejenom pro studenty, ale i pro jejich rodiny. Proto by ples měl mít kvalitní zázemí a to se bez pomoci sponzorů mnohdy neobejde. Všem letošním absolventům Lepařova Gymnázia přejeme úspěch u maturitní zkoušky a v přijímacím řízení na vysoké školy.

Zavírák 2023 - jedenáct ročníků s naší podporou

Moc rádi jsme opět podpořili další, tentokrát 11. ročník, open air festivalu v areálu koupaliště v Lomnici na Popelkou Zavírák 2023. Nezávislá kultura a 10 známějších i méně známých kapel a hudebníků. Jako obvykle jsme zajišťovali pro sdružení Mezivrchy výrobu plakátů, letáků a číslovaných vstupenek.  Rádi se pochlubíme, že všechny ročníky měli naší plnou podporu a i sami na festival rádi chodíme.

Zavírák 2017 - podpora hudebního festivalu

Jsme velmi rádi, že jsme mohli podpořit další ročník hudebního festivalu Zavírák 2017 v Lomnici nad Popelkou. Konec prázdnin je vždy ve znamení nezávislé kultury a setkání „velkých“ a „malých“ kapel. Krásný areál zdejšího koupaliště přivítal deset skupin a hudebníků.

Pro sdružení Mezivrchy, které festival zavírák 2017 pořádá jsme zajišťovali výrobu plakátů, letáků a číslovaných vstupenek.   www.mezivrchy.cz

Zavírák 2016 - hudební festival Lomnice and Popelkou

Nezávislá kultura to nemá v žádné zemi na světě lehké. Všichni známe nějaké nezávislé kapely různých více či méně okrajovějších hudebních žánrů, které tvoří svou produkci nikoli pro honorář, prodejnost a masové publikum, ale za účelem osobní výpovědi. Autorská vize je jim prostě nadevše.
1