Kontakty
facebook

Kalendáře 2024

  • Chcete dát dárek svým zaměstnancům, nebo poděkovat svým zákazníkům?
  • Chcete potěšit své blízké osobitým dárkem?
  • Nevíte, co dát babičce či strýčkovi k Vánocům?

Pokud, ano, jste na správném místě. Nechte si zhotovit krásné, elegantní a praktické kalendáře z Vašich fotografií za skvělou cenu! Nemáte vlastní grafiku? Nevadí, dole si vyberte šablonu, připravte si fotografie a zbytek nechte na nás, připravíme kalendář přesně podle Vašeho gusta. Nemusíte ovládat žádné editory, kalendář připravíme profesinálně u nás! Zhotovíme Vám kalendáře od 1 ks.

Jak probíhá výroba? Pro Vás zcela bez práce, zašlete nám fotografie (můžete použít připravený formulář) a my Vám připravíme návrh s náhledem. Na kalendář můžete zasílat jakékoliv odpovídající fotografie z fotoaparátu nebo i telefonu, fotografie upravíme tak, aby kalendář vypadal co nejlépe.

Po vytištění si můžete kalendáře vyzvednout u nás na firmě nebo Vám je zašleme poštou. Běžný termín zhotovení kalendáře je i s korekturou dle kapacit asi 7-10 dní, ale vždy záleží na dohodě, termín se dá samozřejmě po dohodě zkrátit.

Máte firmu a chcete na kalendář umístit Vaše logo nebo internetové stránky? Logo naši grafici zakomponují přímo do grafiky k fotografii či kalendáriu.

K dispozici jsou vlastně dvě základní šablony nástěnných měsíčních kalendářů - základní má zhora a zdola pruh a uprostřed fotografii, fotografický má fotografii v celém formátu a dole v přechodu kalendárium. Tyto kalendáře máme připravené k jednoduchému dosazení fotografií, které v základní úpravě stojí pár korun. Na Vaše přání samozřejmě zhotovíme jakoukoli grafiku kalendáře.

více informací
Řazení
Zobrazit

Mám vlastní grafiku kalendáře

Detail

Chci vyrobit nástěnný kalendář z vlastních fotografií (základní)

Detail

Chci vyrobit nástěnný kalendář z vlastních fotografií (celoformátový)

Detail
1
1