Kontakty
facebook

Svatební oznámení sezóna 2016

15.08.2016

Pro tento rok jsme pro Vás připravili katalog oznámení v kompaktní podobě.

Jedná se o klasická oznámení ve stylovém provedení zhotovené z kvalitní materiálů, které nepůsobí fádně nebo zastarale. Speciální papíry mají nezaměnitelné optické i hmatové kvality, jejich zdobné prvky rozhodně nepůsobí levným dojmem, jak to mnohdy bývá. O kvalitách a provedení se můžete lehce přesvědčit v našem novém foto katalogu. Díky precizní práci fotografa, je možné získat dobrou představu o struktuře použitého papíru a jeho lesklosti.

Avšak pokud se chcete opravdu rozhodnout pro některé oznámení, je nejlepe přijít k nám osobně a vše si důkladně prohlédnout a otestovat.

Navíc máme i k dispozici běžně užívaná mota a jiné texty – pro případ, že byste si nevěděli rady. Samozřejmostí je zhotovení nátisků a provedení korektury. Vše je závislé na osobní domluvě. Rádi Vám splníme i méně obvyklá přání. Veškeré speciální strukturované lesklé papíry jsme schopni potisknout fotografiemi nebo jinými grafickými motivy, nikoli pouze textem jak to obvyklé bývá zvykem. Spojení moderních prvků s tradicí vytváří neobvyklý a neopakovatelný dojem. Vše je otázkou vašeho přání a vkusu.