Kontakty
facebook

Rozjeli jsme nový web

14.08.2016

Vítejte na našem novém webu, který je dalším milníkem v existenci naší firmy.

Na trhu již působíme 25 let, vznikli jsme poměrně nedlouho po Sametové revoluci.

Plnohodnotné a skutečně aktivní fungování na internetu stálo poměrně dlouho stranou našeho zájmu. Náš předchozí web byl spíš jen jednoduchou vývěsní tabulí, která předávala ty nejzákladnější informace a aktuality.

Oproti tomu nový web se vyznačuje čitelnou strukturou a precizní vizuální podobu.

Naleznete zde množství nových produktů s podrobnou fotodokumentací. U každého z nich jsou uvedeny všechny důležité informace ohledně papíru, tiskové technologie, délky zhotovení a ceny.

Díky tomu Vám pomůžeme zvolit jednoduše všechny potřebné údaje nutné pro zadání poptávky a s ní spojené cenové kalkulace.

Kvalitně zhotovené fotografie Vám dokáží tou nejrychlejší cestou přiblížit naše rozsáhlé výrobní portfolio.

Integrovaný editor

Součástí nového webu je také integrovaný editor vhodný především pro produkty jako jsou svatební oznámení, vizitky, kalendáře a podobně.

Editor funguje na bázi předpřipravených šablon s různou mírou interakce. Některé šablony můžete výrazně ovlivňovat, naproti tomu u jiných máte možnost měnit pouze text nebo barvu. Nákup přes editor funguje podobně jako nákup v klasickém webshopu.

  • zvolíte produkt
  • zadáte množství
  • zvolíte způsob dopravy

Editor Vám pak vypočítá přesnou cenu a zobrazí datum zhotovení objednávky. Vámi vytvořené tiskoviny dostanete o několik dnů později na Vaši adresu.

Magazín

Mimo to další důležitou součástí našeho nového webu je magazín. Skrz tuto sekci pravidelně publikujeme zajímavé články nebo rady z našeho oboru. Magazín také slouží i pro publikování novinek a aktualit o naší tiskárně. V této sekci naleznete také zprávy i o probíhajících sezóních akcích a novinkách.